33% تخفیف همراه با 7 روز دوره رایگان آزمایشی

L2 برای دارندگان کارت­ های ISIC و ITIC به مدت 7 روز امکان استفاده آزمایشی همراه با 33% تخفیف اشتراک (برای هر دو ماهانه و سالانه) فردی برای آکادمی انگلیسی WORD READY ارائه می­ دهد. WORD READY به شما برای یادگیری لغات انگلیسی که در زمان مطالعه نیاز دارید کمک می­ کند. برای این سیستم برای دانشجویانی که به دانشگاه یا کالج انگلیسی زبان می­ روند بسیار مفید است و همچنین برای یادگیری سریع لغات قبل از امتحان به طور مثال آیلیتس بسیار عالی است.

به وسیله WordReady کلماتی که یاد می­ گیرید را به خاطر می­ سپارید و فراموش نخواهید کرد. شما یک حساب کاربری شخصی دارید که در هر جایی می­ توانید از آن استفاده کنید. WordReady  انگلیسی را به صورت آکادمی به شما آموزش می­ دهد و لغات مهمی که برای خواندن و نوشتن نیاز دارید به شما یاد خواهد داد.

Wordready یک هدیه جدید و هیجان انگیز است که توسط شورای بریتانیا اهدا شد. این موردی است که کاربران ما درمورد درباره wordreay می­ گویند: از شما بابت این برنامه شگفت انگیز متشکریم! این برنامه واقعا برای حفظ لغات عالی است! من باید بگویم این ابزار واقعا مفید است و یک اطمینان را در زمان یادگیری مفاهیم جدید فراهم می­ کند.

 

نماد اعتماد الکترونیک

ثبت نام سریع

 

 ثبت نام کارت دانشجویی بین المللی

ثبت نام کارت بین المللی هیات علمی

مزایای کارت

مزایای اقتصادی

هویت بین المللی

مزایای علمی

مزایای داخلی

مزایای خارجی

دریافت اپلیکیشن موبایل

 

 

حامیان جهانی کارت

            

 

تماس با ما

تلفن: 66564575-021

تلفن: 66564595-021

فکس: 89785560-021

موبایل: 09331301400

تلگرام: isicard@

ایمیل: info (at) isicard.ir