ورود به بازار کار و ماندگاری در آن نیازمند دانستن نکاتی است که عدم آگاهی از آن ها، باعث ناکامی های پی در پی در بازار کار خواهد بود.

همانگونه که هیچ دو نفری شبیه هم نیستند، چالش افراد برای حضور در بازار کار نیز شبیه هم نیست و به همین خاطر، لازم است تا افراد نسخه متناسب با خود را دریافت کنند.

مشاوره حرفه ای شغلی ویژه دارندگان کارت دانشجویی بین المللی، این امکان را برای دانشجویان فراهم می آورد تا متناسب با شرایط فعلی، استعدادها، داشتن یا نداشتن سابقه کار و ... نسبت به دریافت مشاوره حرفه ای متناسب با خود بهره مند شوند.

 

امکان استفاده از مشاوره شغلی از اول آذرماه 1394 میسر خواهد بود.

سامانه شغلی اشتراک با هدف معرفی دارندگان کارت دانشجویی بین المللی به بازار کار طراحی و راه اندازی شده است.

کلیه دارندگان کارت های بین المللی دانشجویی می توانند با ورود به این سامانه نسبت به درج رزومه حرفه ای خود اقدام نموده و امکان دریافت پیشنهادهای شغلی دائم یا پروژه ای را برای خود افزایش دهند.

 

این سامانه اکنون در مرحله آزمایشی است و از اول دی 1394 آماده بهره برداری کامل خواهد بود.

بورس آموزشی داکسا (دوره های آموزشی کاربردی سرمایه های ایران) شامل دوره های آموزشی و کارگاهی در راستای مهارت­ های کاربردی عرصه علمی و اقتصادی خواهد بود.

شرکت کنندگان در این بورس آموزشی در پایان دوره، از یک سو مهارت لازم جهت نگارش مقالات علمی و از سوی دیگر مهارت ورود به بازار کار به صورت حرفه­ ای را پیدا می­ کنند. این بورس آموزشی، به منظور توسعه دیدگاه افراد شرکت کننده و تسلط آنان بر روی مباحث عملیاتی مورد نیاز و کاربردی بازار کسب و کار و پژوهشی شکل گرفته است.

بورس داکسا ویژه دارندگان کارت بین المللی دانشجویی بوده و در دوره پاییز 1394، 20 نفر از دارندگان کارت با تخفیف ویژه می توانند در آن شرکت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه این بورس به آدرس http://Daxa.ir مراجعه نمایید.

نماد اعتماد الکترونیک

ثبت نام سریع

 

 ثبت نام کارت دانشجویی بین المللی

ثبت نام کارت بین المللی هیات علمی

مزایای کارت

مزایای اقتصادی

هویت بین المللی

مزایای علمی

مزایای داخلی

مزایای خارجی

دریافت اپلیکیشن موبایل

 

 

حامیان جهانی کارت

            

 

تماس با ما

تلفن: 66564575-021

تلفن: 66564595-021

فکس: 89785560-021

موبایل: 09331301400

تلگرام: isicard@

ایمیل: info (at) isicard.ir